TRENDCAR SERVIS TOYOTA      AUTO PŮJČOVNA      OJETÉ VOZY      KONTAKTY

Servisní služby,
náhradní díly,
příslušensví

 
 

SERVIS TOYOTA

V našem servisu Toyota Vám nabízíme pravidelné servisní prohlídky Vašeho vozidla, opravy vozu, seřízení geometrie, služby lakovny a klempírny, zajištění STK a emisí, řešení pojistných událostí s pojišťovnami, půjčovnu vozidel a nově také ruční mytí vozidel v naší myčce.
 

Hodinové sazby servisu po jednotlivých modelech

Modely

   iQ, Aygo, Yaris
   Auris, Corolla, Urban Cruiser
   Verso, Prius, Avensis, Rav4
   Hiace, Hilux
   Land Cruiser
 

Sazba bez DPH / hod.

   807,- Kč
923,- Kč
1 038,- Kč
1 038,- Kč
1 154,- Kč

Na všech našich pobočkách můžete platit hotově i čipovou nebo magnetickou kartou VISA, IPB, Maestro, Master Card, CCS.
 
NÁHRADNÍ DÍLY

Vyznačují se dokonalou funkcí a vysokou spolehlivostí díky vysokým nárokům na konstrukční kvalitu. Jsou navrženy a vyrobeny dle přísných výrobních norem a interních standardů Toyota konkrétně pro vaše vozidlo. V rámci nabídky Toyota originálních dílů rozlišujeme dvě produktové řady.

Původní, vysoce kvalitní díly
Tyto díly se používají při kompletaci nových vozidel ve výrobních závodech Toyota. Jsou dále výrobcem Toyota distribuovány pro náhradní spotřebu do autorizovaných servisů Toyota pro údržbu a opravy havarovaných vozidel. Originální náhradní díly jsou vždy objednávány přímo na dané vozidlo dle jeho VIN a je tedy zaručena jeho kompatibilita na vozidlo. Originální díly jsou rovněž zárukou nejvyšší kvality dílu.

Ekonomická řada dílů Optifit
Pro starší vozidla je možnost objednávky určitých dílů Optifit - díly ve vysoké kvalitě, vyráběny jsou za použití některých původních dílů (repase) - původní díl se vrací pro opětovnou repasi. Díly mají standardní záruku a kontrolovanou kvalitu.All rights reserved  |  Copyright © TRENDCAR a.s. • Nový Jičín • Olomouc  |  © 2020