Aygo Yaris Auris C-HR Corolla RAV4 Land Cruiser Hilux Proace Přehled
 
Společnost TRENDCAR, a.s. získala již podruhé cenu ICHIBAN !

Toyota Motor Europe vyhlašuje soutěž o cenu Toyota Ichiban v oblasti úplné spokojenosti zákazníků. Ocenění obdrží nejlepší partneři Toyota v Evropě.

Dostat se na 1. místo v oblasti CCS pro vozy Toyota v Evropě - to je úkol otevírající dveře spokojenějším zákazníkům, kteří se stanou vyslanci naší značky. Během slavnostního předávání cen Ichiban jsou oceněni všichni partneři, kteří dosáhli významných úspěchů při plnění tohoto mimořádně důležitého úkolu.


Historie a současnost

Historie - Společnost TRENDCAR, a.s. byla založena v roce 1993 a od počátku svého vzniku byla její činnost zaměřena na prodej a servis osobních vozů především na novojičinsku. Samozřejmě vše mělo svůj vývoj a také „ Trendcar“ se během těchto let vyvíjel a dospíval. První roky působnosti se firma věnovala dovozu osobních vozidel ze zahraničí, jejich prodejem a opravám osobních vozů všeobecně. Cílem ale bylo získat oficiální zastoupení pro prodej a servis nových vozidel. V roce 1997 firma získala zastoupení značky TOYOTA v Novém Jičíně a postupně se stala významným hráčem v oblasti prodeje a servisu nových vozů v regionu.

V roce 2005 následovala expanze do Olomouce a rozšíření spolupráce o značku SUBARU v roce 2007. Hlavními důvody realizace výstavby nového autosalónu v Olomouci, byl zájem společnosti TRENDCAR, a.s. obsadit nová území a zajistit zákazníkům v Olomouci kvalitní služby autorizovaného dealera Toyota, který zde až doposud nebyl. V následujících letech proběhly přestavby a rozšíření výstavních a servisních objektů v Novém Jičíně i v Olomouci.

Současnost - Společnost TRENDCAR, a.s. je nyní nově od 1. 4. 2015 nezávislým prodejcem a servisem vozů TOYOTA v Novém Jičíně a Olomouci. Mimo záručních oprav a svolávacích akcí náš vyškolený personál provádí veškeré opravy a údržby všech vozů Toyota a Lexus. Naše služby se nemění, nadále jsme smluvním servisem pojišťoven, vyřizujeme pojistné události a poskytujeme náhradní vozidla. Také v oblasti prodeje vozů Toyota se můžete na naše prodejce nadále obracet, jsou schopni Vaši poptávku po novém, či ojetém voze uspokojit.

Nově zastupujeme v Novém Jičíně autorizovaný prodej a servis vozů značky MITSUBISHI. V Olomouci jsme nově autorizovaným partnerem pro prodej a servis značky HONDA a SUZUKI. Stále jsme autorizovaným prodejcem a servisem SUBARU v Olomouci a poskytujeme autorizovaný servis těchto vozů i v Novém Jičíně. Od 1. 1. 2015 jsme rovněž partnerem pro prodej a servis manipulační techniky TOYOTA MATERIAL HANDLING.


Kolektiv společnosti nyní tvoří 44 pracovníků, kteří zajišťují poskytování všech nabízených služeb.


Rozsah poskytovaných služeb
 
- Prodej nových vozů
- Prodej ojetých vozů
- Prodej náhradních dílů
- Servis vozidel
- Karosářské opravy
- Likvidace pojistných událostí
- Zprostředkování prodeje ojetých vozů
- Autopůjčovna

Nároky na kvalitu poskytovaných služeb rostou, a proto zájem společnosti Trendcar je dlouhodobě poskytovat kvalitní služby v oblasti prodeje a servisu osobních vozů a věříme, že uvedené změny jsou pro Vás přínosné.
 

Dokumenty ke stažení:     Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009             Ocenění Toyota Ichiban 2009
Dokumenty ke stažení:     Certifikát ČSN EN ISO 14001:2005           Ocenění Toyota Ichiban 2007