Aygo Yaris Auris C-HR Corolla RAV4 Land Cruiser Hilux Proace Přehled
 
Nový vůz Toyota Yaris je nejnovějším výsledkem naší snahy o vytvoření automobilů, které budou splňovat nejširší požadavky. Yaris je plný důmyslných myšlenek vložených do stylového kompaktního tvaru, kde se chytré nápady snoubí se špičkovým provedením, bezpečností a technickým řešením, aby výsledkem byl vůz poskytující nejvyšší kvalitu a zážitek z jízdy.

Prohlédněte si plynulé integrované tvary a klenuté linie exteriéru a neuvěřitelně prostorný a praktický interiér. Díky kombinaci nových motorů, systému Toyota Optimal Drive (vyšší výkon a nižší emise) a inovativního řešení ohleduplnosti k životnímu prostředí - dokonalé spojení snížení spotřeby + nízkých emisí CO2 + potěšení z jízdy nabízí Toyota YARIS perfektní řešení pro každého, kdo chce od života více.

Yaris HSD
Yaris Hybrid nabízí vynikající hodnoty spotřeby paliva a nejnižší emise ve své třídě, aniž by to mělo jakýkoli vliv na jeho výkonnost. V elektrickém režimu je schopen jet s nulovou spotřebou takřka nehlučně. Yaris Hybrid přináší všechny tradiční výhody modelu Yaris a navíc přidává stylistickými prvky a detaily, typické pro hybridní vozy. To mu zajišťuje ještě impozantnější a elegantnější vzhled.
 

Fotogalerie

Rozměry


  e-katalog