Aygo Yaris Auris C-HR Corolla RAV4 Land Cruiser Hilux Proace Přehled
 
RAV4 byl vždy jedinečný svým pohonem všech čtyř kol (AWD), mimo řádnou svižností a nezaměnitelným vzhledem. Zůstaňte věrni svým životním hodnotám a rozviňte svou vášeň pro dobrodružství.

Nový RAV4 je elegantní a osobité SUV vyznačující se moderním stylem a nadčasovými designovými prvky. RAV4 je zkonstruován pro bezpečnější a příjemnější cestování. Jedinečný integrovaný systém Dynamic Drive (Integrated Dynamic Drive System) zpřesňuje ovládání vozu a na maximum zvyšuje jeho trakční schopnosti bez ohledu na kvalitu cesty. Tento nejmodernější systém zajišťuje plynulou, stabilní a kontrolovanou jízdu v jakémkoli počasí. Od této chvíle je každá jízda úžasným zážitkem.

RAV4 byl vždy vozem, s nímž byla každá jízda radostí. Teď Vám nový režim SPORT navíc umožní využít beze zbytku veškerou jeho jízdní dynamiku. Jakmile zapnete režim SPORT, nastaví se tím nejvhodnějším způsobem distribuce točivého momentu mezi přední a zadní kola, reakce akcelerátoru, činnost převodovky a citlivost volantu. Takže Vám nebude nic bránit v tom, abyste si příjemnou a dynamickou jízdu opravdu užili.

 

Fotogalerie

Rozměry


  e-Katalog