Aygo Yaris Auris C-HR Corolla RAV4 Land Cruiser Hilux Proace Přehled
 
Hbitý a prostorný vůz. Nové AYGO zaujme kompaktními vnějšími rozměry, avšak díky svému chytrému uspořádání je uvnitř až překvapivě prostorné a dokáže nabídnout dostatek místa pro čtyři pasažéry i jejich zavazadla. AYGO s novým systémem zavěšení kol zaručuje ještě hladší jízdu a díky poloměru otáčení pouhých 4,8 metru pro něj není žádná vozovka příliš úzká a žádná zatáčka příliš ostrá. Pohotové reakce Toyoty AYGO na jakýkoli pokyn od řidiče jsou zárukou spousty zajímavých zážitků na každé cestě.

Radost za volantem bez starostí z velkých účtů - naši konstruktéři zapracovali na již tak hospodárném tříválci a podrobili jej další odtučňovací kůře s cílem zlepšit parametry sání a snížit míru vnitřního tření. Takže nyní reaguje ještě pohotověji, skýtá více radosti za volantem a vykazuje nižší emise CO2.

Design s možností úprav - Upravte si své nové Aygo x-play prostřednictvím dvou stylových exteriérových paketů. Vystupte z davu s paketem OUTstand přinášejícím kontrastní lakování difuzoru, masky chladiče a navazujících dekorů ve tvaru X. Dáváte-li přednost jemnějším kombinacím, můžete se blýsknout paketem OUTglow, který přidává lemy obou nárazníků v červené Red Pop nebo stříbrné Shiny Silver a dále dekory ve spodní části dveří (volitelně též lakování střechy v odstínu Red Pop). Upravit si AYGO na míru není nic těžkého!


Fotogalerie